Pester a uspešen vikend

Za nami je vikend poln tekmovanj v različnih kategorijah. Člani so nastopili na finalu Atletskega pokala Slovenije, kategoriji U14 in U12 sta se pomerili na ekipnem državnem prvenstvu, nekateri Kronosovci pa so zastopali barve Ljubljane na tradicionalnem srečanju štirih mest.

Na APS za člane je naša ženska ekipa osvojila 2. mesto, medtem ko so fantje zasedli prav tako odlično 3. mesto. V kategoriji U14 so fantje postali ekipni državni prvaki, punce so zasedle 4. mesto. V kategoriji U12 sta tako moška, kot tudi ženska ekipa končali na 6. mestu. Iz srečanja štirih mest pa so se številni naši člani vrnili z osebnimi rekordi. Obširnejša poročila sledijo v naslednjih dneh, ko dopisnik zbere vse rezultate in slikovno gradivo. Medtem lahko študirate rezultate iz finala APS in ekipnega prvenstva U12 in U14. Slikovno gradivo pa najdete na naši facebook strani in instagram profilu.