Novi klubski rekordi na mitingu v Novem mestu

V soboto, 22. 1. 2022 smo bili v Novem mestu.
Poleg uspehov na Prvenstvu Slovenije v dvorani za pionirje in pionirke smo svoje moči merili tudi na mitingu v dvorani.
Brin Ciglenečki je pri skoku s palico v kategoriji mlajših in starejših mladincev za 10 cm popravil klubska rekorda (3,80 m) in dosegel 4. mesto.
Prav tako je članski rekord za stotinko popravila Lara Jagodnik pri 60 m ovire (8.72 s), na mitingu pa s tem dosegla 3. mesto 🥉.
Filip Kržan je med člani na 800 m štoparico zaustavil pri 2:25.22 in osvojil bronasto medaljo 🥉. Leon Ljubič pa je osvojil 2. mesto med člani na 60 m ovire ovire (8.93) 🥈. V isti disciplini med mlajšimi mladinci je rezultat 9.10 dosegel Maksim Kostrič in zasedel 3. mesto 🥉. Takoj za njim mu je z rezultatom 9.17 sledil Črt Kovač.
Pri skoku v daljino med članicami je bronasto medaljo prav tako osvojila Nika Ude, ki je v daljino skočila 5,56 m 🥉.
Čestitke tudi vsem ostalim za dosežene rezultate. Odličen začetek sezone in se že veselimo novih rezultatov 👏.